O mně

Proč rozjet Váš projekt právě se mnou?

Protože mám, mimo jiné, zkušenosti z velkých firem, pro které jsem tvořil a spravoval většinu svých webů, takže moc dobře znám ty nekonečné procesy a postupy, než se začně vlastně něco dít. A to mně nebavilo. Řekl jsem si, že to chci dělat jinak – lidsky, rozumně a výhodně pro obě strany.

Nabízím stoprocentní osobní přístup, získáte jediný kontakt, na který se můžete obrátit se vším, takže žádné „pošlu to na vedlejší oddělení a uvidíme, s čím přijdou.“
Svůj projekt budete moct sledovat „online“ a kdykoliv se k čemukoliv vyjádřit, takže už od začátku máte plnou kontrolu nad vývojem.

Tento model mám již velmi dobře ověřený a výsledkem byl vždy spokojený zákazník. A to ať už se jedná o korporát, rodinný obchůdek nebo restauraci.

Mohu Vám nabídnout několikaleté zkušenosti s tvorbou a správou webových stránek, které nyní rozšiřuji i o tvorbu a správu PPC kampaní s jejich následnou analýzou. 

Zkrátka vše, aby váš business jen vzkvétal! Pokud Vás má nabídka zaujala, rozhodně se neváhejte ozvat, ideálně se sejdeme u dobré kávy a můžeme probrat vaše potřeby, vše samozřejmě zcela nezávazně.

Nechte mi zprávu a ozvu se vám obratem zpět!